Szafy z firmy Senator Wrocław

szafy wrocławDom już wybudowany lub nowe cztery kąty zakupione, teraz należy przystąpić do umeblowania. Jeśli lokum znajduje się w stolicy Dolnego Śląska lub okolicach doskonałych posunięciem w powyższej kwestii jest nawiązanie współpracy z przedsiębiorstwem z Wrocławia o nazwie Senator.

Jest to w pełni profesjonalny podmiot gospodarczy zatrudniający w swoich szeregach doskonałych fachowców, który już od 30 lat działa z dużym powodzeniem na rynku. W ofercie można znaleźć między innymi wykonanie oraz naturalnie montaż szaf na wymiar, przesuwnych oraz wnękowych.

Na samym początku każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar oraz wykonanie projektu. Po uzgodnieniu wszelkich niezbędnych szczegółów, pracownicy zatrudnieni w firmie Senator przystępują do działań. Oprócz wykonania wyżej wymienionego umeblowania można zlecić również zrobienie między innymi garderoby albo mebli na wymiar wykonanych do poszczególnych pomieszczeń znajdujących się w lokalu mieszkalnych. Istnieje możliwość wykonania również mebli biurowych.

Meble Senator

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8981027148
REGON
930210370
Siedziba
ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław
  • Szafy z firmy Senator Wrocław