Proteza kończyny dolnej – Sklep Ortopedyczny Med-Orth we Wrocławiu

Med-orth to profesjonalny sklep internetowy zajmujący się sprzedażą produktów tworzonych przez firmę ortopedyczną z Wrocławia. W naszej ofercie znajdują się protezy kończyn zapewniające szybszy i efektywniejszy proces rehabilitacji po urazie. Współpracujemy z największymi producentami tego rodzaju sprzętu, co przekłada się na jego wysoką jakość.

Proteza kończyny dolnej

Proteza kończyny dolnej firmy Otto Bock oferowana przez Med-Orth

W naszym asortymencie znajdą Państwo takie towary jak stabilizatory barku, biodra, kolana, kostki lub łydki. Ponadto zajmujemy się sprzedażą gorsetów ortopedycznych umożliwiających korygowanie różnego rodzaju skrzywień kręgosłupa. Są to produkty wykonane z w pełni bezpiecznych hipoalergicznych materiałów, które zapewniają odpowiednią oddychalność skóry.

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne wózki inwalidzkie, zarówno w wersji tradycyjnej jak i elektrycznej. Są produkowane z najlepszych dostępnych komponentów, co ma przełożenie na komfort ich użytkowania. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu.

Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8990027389
REGON
930326316
Siedziba
Kościuszki 173 50-438 Wrocław
  • Proteza kończyny dolnej – Sklep Ortopedyczny Med-Orth we Wrocławiu