Klinika Zdrowego Umysłu – konsultacje z psychologiem dziecięcym

psycholog dziecięcy

Klinika Zdrowego Umysłu oferująca szereg terapii i usług, które pomogą Ci poczuć się lepiej. Nasz zespół psychologów i psychiatrów będzie pracował z Tobą, aby opracować indywidualny plan leczenia dostosowany do konkretnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z depresją lub lękiem, czy po prostu chcesz poprawić swoje ogólne zdrowie psychiczne, jesteśmy tu dla Ciebie!

Jeśli szukasz psychologa dziecięcego, to dobrze trafiłeś. Pomożemy Twojemu dziecku uzyskać leczenie, którego potrzebuje, zapewniając szereg terapii i usług psychologicznych. Nasi psychologowie i psychiatrzy skupiają się na leczeniu całej osoby: umysłu, ciała i ducha. Chcemy, abyś czuł się jak najzdrowszy, abyś mógł żyć jak najlepiej - a to oznacza dbanie o wszystko, od zdrowia fizycznego po psychiczne.

Poradnia oferuje pomoc w leczeniu wielu problemów psychologicznych:pomagamy w depresji, zaburzeniach nastroju, lękach, nerwicach, objawach psychosomatycznych oraz w żałobie po stracie bliskiej osoby. Pomagamy również w trudnościach w relacjach interpersonalnych, DDA, kryzysach życiowych.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971708697
REGON
021409951
Siedziba
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
  • Klinika Zdrowego Umysłu – konsultacje z psychologiem dziecięcym