Fizjoterapia Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska

Zdarzają się czasem w życiu takie sytuacje że wskutek nieszczęśliwego wypadku, urazu lub kontuzji musimy w celu powrotu do pełnej sprawności fizycznej poddać się szeregom zabiegów, które są prowadzone przez rehabilitantów i fizjoterapeutów. Zdecydowanie warto w takim przypadku skorzystać z oferty placówki, która świadczy w powyższym zakresie profesjonalne usługi. W sytuacji kiedy zamieszkujemy miasto Wrocław lub też jego okolice z pewnością warto skorzystać z oferty, którą ma do zaproponowania Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska.

Fizjoterapia Wrocław

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

Jest to miejsce gdzie znajdziemy doskonale wyedukowanych specjalistów z dużym doświadczeniem, którzy do każdego człowieka wymagającego pomocy podchodzą w sposób indywidualny. Ponadto wszystkie działania są prowadzone przy użyciu nowoczesnego sprzętu. W celu przywrócenia pacjentów do pełnej sprawności ruchowej stosowane są także najnowocześniejsze metody. Dzięki temu wszystkiemu co zostało powyżej wymienione Centrum Rehabilitacji może się poszczycić wysoką skutecznością prowadzonych zabiegów fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych.
Na jakie świadczenia można liczyć?

Fizjoterapia Wrocław

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Otóż jest to między innymi terapia manualna FDM która jest zalecana choćby przy kontuzjach odniesionych przez sportowców, ograniczeniach ruchomości, czy też dokuczliwych bólach pleców, karku i ramion. W ofercie placówki znajdziemy też terapię falami uderzeniowymi której efektem jest choćby redukcja napięci mięśni oraz wspieranie przemiany materii i krążenia. Stosowana jest również terapia przeciwobrzękowa. Jest to bardzo skuteczna metoda, która jest stosowana na przykład przy dnie moczanowej, otyłości, niewydolności żylnej lub przewlekłych obrzękach.

Fizjoterapia Wrocław

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.3

W Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska w celu jak najbardziej skutecznej i profesjonalnej pomocy każdemu pacjentowi stosuje się też leczenie przy zastosowaniu terapii INDIBA i PST. W miejscu tym istnieje także sposobność, żeby skorzystać z szeregu porad dotyczących bólu który odczuwamy oraz emocji związanych z tym faktem. Dowiemy się także dlaczego tak ważny w przypadku kłopotów ze zdrowiem jest kontakt z fizjoterapeutą.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8981153108
REGON
363264255
Siedziba
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
  • Fizjoterapia Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska
  • Fizjoterapia Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska
  • Fizjoterapia Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska
  • Fizjoterapia Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska