Firma sprzątająca ABC-Service z Wrocławia

firma sprzątająca WrocławW przypadku, kiedy chcesz nawiązać współpracę z profesjonalną firmą sprzątającą, skontaktuj się koniecznie z przedsiębiorstwem noszącym nazwę ABC-Service. Jest to podmiot gospodarczy mający swoją siedzibę we Wrocławiu oraz oddziały na terenie województw śląskiego, lubuskiego, opolskiego, łódzkiego oraz dolnośląskiego w takich miastach, jak na przykład Katowice, Zielona Góra, Racibórz, Opole, czy też Łódź.

Oprócz dbania o czystość możesz liczyć także na takie świadczenia jak transport przedmiotów wielkogabarytowych i ochronę osób i mienia. Jeśli chodzi o zapewnienie czystości, pracownicy zatrudnieni w ABC-Service zajmą się między innymi sprzątaniem pomieszczeń socjalnych i biurowych, posprzątają klatki schodowe, czy też będą służyć wsparciem w całorocznym utrzymaniu terenu posesji.

W propozycji znajdziesz też sprzątanie specjalistyczne, w którego zakres wchodzi, choćby mycie okien, usuwanie graffiti z murów, odkurzanie przemysłowe, a zimą usuwanie sopli i nawisów śnieżnych. Ochrona fizyczna osób i mienia-to na przykład strzeżenie i monitoring obiektów oraz patrole interwencyjne działające przez całą dobę.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8980025555
REGON
930522767
Siedziba
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
  • Firma sprzątająca ABC-Service z Wrocławia